KONST / Litografier / Färgserigrafi 13326515
nr 1332 6515
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 76/80, oramat löst blad. Bladets mått: 65x50 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:33:55
2/6 21:18:42